We willen je voorstellen aan onze nieuwe CTO: Idan York

2 min lezen
idans_welcome_blog

idans_welcome_blog

“Wij zijn blij dat we Idan aan ons team mogen toevoegen. Zijn ervaring, op technologisch gebied maar ook met groeiende teams en bedrijven over de hele wereld - soms tot het niveau van IPO - zal de komende jaren erg waardevol zijn. Het is geweldig om te zien dat zijn energie en leiderschap onze ontwikkelings- en productteams inspireren en motiveren.” -  Rick Goud, CEO / oprichter.

Zowel Idans persoonlijke als professionele leven is fascinerend. Van de wereld rondzeilen en Formule 1-auto’s besturen tot werken voor grote namen, zoals NASA en Apple. We zijn vereerd dat we een professional van dit niveau aan ons team mogen toevoegen. Idan is verantwoordelijk voor het uitstippelen en implementeren van technologische strategieën die aansluiten bij de doelstellingen voor uitbreiding van ZIVVER.

In de afgelopen jaren heeft Idan met zijn leiderschap veel bedrijven geholpen om snel te groeien. Hij dankt zijn succes aan zijn holistische aanpak bij het opnieuw opbouwen van complete IT-infrastructuren. De focus ligt hierbij op privacy en beveiliging, de schaalbaarheid, uitvoering, betrouwbaarheid en het creëren van platforms die voldoen aan extreem hoge gebruikerseisen. Naast het leiden van internationale IT-teams en het opnieuw ontwerpen van processen en strategieën, hervormde Idan ook bedrijfsculturen waardoor ze meer lineair en minder hiërarchisch werden.

Een voorbeeld van een opvallende prestatie is Idans samenwerking met het digitale productiebedrijf Media Monks. Hij heeft de gehele IT-infrastructuur van dit bedrijf opnieuw opgebouwd waardoor deze krachtig en schaalbaar werd. Ook heeft hij geholpen de bedrijfscultuur te moderniseren, waardoor deze aantrekkelijker werd voor een nieuwe stroom professionals. De resultaten zijn geweldig: binnen één jaar heeft Idan ervoor gezorgd dat Media Monks van 100 naar wel 900 werknemers groeide. Idan heeft ervoor gezorgd dat er 10 nieuwe kantoren over de hele wereld werden opgezet en was betrokken bij deals met grote namen zoals Pixar, Disney en Netflix.

Met zijn bescheiden, toegankelijke en directe leiderschapsstijl wint Idan het respect van iedereen met wie hij samenwerkt. Dit, gecombineerd met zijn visie en kennis, maakt Idan York de perfecte match voor ZIVVER. Hij is een waardevolle toevoeging die ons sneller en efficiënter zal laten groeien.

We kijken uit naar de implementatie van zijn visionaire ideeën om ZIVVER haar ambitieuze doelen te laten bereiken.

“ZIVVER zorgt voor oplossingen die niet alleen nodig, maar ook noodzakelijk zijn om nu en in de toekomst zaken te doen. Ik ben er zeker van dat ZIVVER op korte termijn een begrip zal worden in veilige digitale communicatie. Dit wordt een leuke uitdaging. Ik ben erg optimistisch en ik heb er zin in!’’ – Idan York

Geschreven door

Renato Zamagna

Gepubliceerd op april 29, 2019

Laatst gewijzigd op juli 19, 2019